Krmivo pro chov matek 100 g

Včelařské potřeby Ještěd
Naše cena:265,00 s DPH (230,43 Kč bez DPH)
Dostupnost: vyprodáno (?)
Výrobce: ARNEC
Katalogové číslo:2104

Práškový doplněk stravy, který se přidává do cukerného roztoku nebo invertního cukru. Je to bílkovinné krmivo, které dokáže u matek zlepšit imunitu, zlepšit zdravotní stav a celkovou vitalitu. Matky jsou krmeny mateří kašičkou s dodanými vitamíny, aminokyselinami, makro i mikrobiogenními látkami.

Cukerný rozotk s bílkovinou podejte včelstvu 10 dní před odběrem vajíček nebo plemeniva pro chov matek. 

Stejně tak podávejte 10 dní před vložením tzv. série (matečníky s jednodenními larvami nebo vajíčky) do osiřelého včelstva. Po dobu krmení larev včelami před zavíčkováním podávejte roztok s bílkovinou podle potřeby. 

Toto krmivo vede k lepší tvorbě hltanových žláz u včel - krmiček, které pak kvalitněji krmí larvy. Po podání můžete pozorovat v buňkách větší velikost stočených larev před zavíčkováním. 

Nejsme jen prodejce, máme VLASTNÍ VÝROBNÍ ŘADU
Vlastní sklady 99% ZBOŽÍ SKLADEM
Jsme tu pro vás už OD ROKU 1969
Možnost osobního odběru KAMENNÁ PRODEJNA
Balík expedujeme DO 24 HODIN

MenuX

Provozovatel webu, Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., se sídlem Selská 647, Liberec 46001, IČ: 12345678, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím