O firmě

firma VP Ještěd.jpgSpolečnost Výrobní podnik Ještěd se nachází v Liberci.

Severočeské krajské město Liberec leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřebenem a Jizerskými horami. Leží blízko trojmezí státních hranic s Německem a Polskem.

Liberec je někdy nazýván také městem pod Ještědem, jehož vrchol vypínající se do výše 1012 m zdobí vysílač, který je dominantou celého kraje. Ve městě se nachází řada staveb (radnice, divadlo, Valdštejnské domky, Liberecká výšina, Liebiegův zámeček apod.), které stojí za shlédnutí. Rovněž nesmíme opomenout nejstarší zoologickou zahradu na území bývalého Československa a nejstarší botanickou zahradu v České republice.

Při Vašich toulkách Libercem budeme velice rádi, když navštívíte náš podnik a naši podnikovou prodejnu. Naši prodejnu mohou navštívit jak včelaři, tak i nevčelaři. Nevčelaři si u nás mohou nakoupit český med, medovou kosmetiku, medové produkty a další zboží se včelí tématikou.

Společnost Výrobní podnik Ještěd vyrábí a prodává včelařské potřeby již od roku 1969, od roku 1994 působí jako společnost s ručením omezeným.

Tyto nové a moderní internetové stránky, které si Vám s potěšením dovolujeme představit, mají přispět k přehledné orientaci včelařských pomůcek a potřeb, které z velké části vyrábíme. Stránky také obsahují vyspělý internetový obchod. Zobrazení našich výrobků v E-shopu, Vám pomůže k tomu, jak využít naše výrobky v praxi.

K vlastní objednávce můžete použít náš E-shop, E-mail, telefonické či faxové spojení, případně nás osobně navštívit v sídle naší společnosti, kde máme vlastní včelařskou prodejnu a kde Vás rádi obsloužíme.  No a koho z Vás nebaví počítač, tak prostě prosím zatelefonujte a objednejte!

Tyto stránky by Vám měly pomoci při poptávce a nákupu včelařských pomůcek a potřeb, které potřebujete nebo se rozhodujete pro jejich používání. Veškerý sortiment našich výrobků, který naleznete v E-shopu zasíláme poštou na dobírku. Výrobní program s potřebami pro včely se neustále vyvíjí a rozšiřuje, a proto tyto internetové stránky pravidelně aktualizujeme.

Rádi vycházíme z Vašich požadavků, přivítáme případné podněty a návrhy.  

prodejna.jpg

prodejna_1.jpg

prodejna_2.jpg           

prodejna_3.jpg
  
Těšíme se na Váší návštěvu v naší včelařské prodejně.
    

     

Výrobní podnik Ještěd se také zabývá strojní výrobou. Vyrábí díly a přípravky pro automobilový průmysl, provádí frézařské a soustružnické práce na zakázku.

Kontakty

Výrobní podnik Ještěd, s.r.o.
Selská 647, 460 01 Liberec 12

Výrobní podnik Ještěd je majetkem včelařské organizace v Liberci.

Obchodní podmínky

Zásady ochrany osobních údajů

Telefon: +420 485 103 953
  +420 485 104 225
E-mail: pechackova@vpjested.cz

map.png

Otevírací doba včelařské prodejny

 Po-Pá  6.00-15.30 hod

    Od 01.04. do 30.09.2018 každý čtvrtek otevřeno do 17.00 hod

  Prodej za internetové ceny.

Na prodejně lze platit kartou.


Nákupní košík je prázdný