Velká podzimní soutěž

 

 O jaké ceny soutěžíme? 

 • Elektrický vyvíječ páry používaný k vytavování vosku
 • Kniha Příručka včelaře
 • Rovný jednoduchý pocínovaný cedník k cezení medu
 • Odvíčkovací nerezová vidlička s vodícím břitem
 • Nerezový rozpěrák s držadlem
 • Přelarvovací lžička
 • Výchytka na včelí matky
 • Včelařské rukavice z kozinky, velikost 10
 • Včelařské rukavice z jelenice, velikost 12
 • Ochranný včelařský závoj
 • Pumpička na med
 • Farmakol Propolis DENT sprej
 • Farmakol Propolis 150 PLUS sprej
 • Kniha Putování malé housenky 

 

VÝHERCI

1 Hruban Lubomír
2 Frűhbauer Aleš
3 Brtková Iva
4 Špidlová Věra
5 Liška Vlastimil
6 Maar David
7 Najman Petr
8 Košina Petr
9 Řezáček Tomáš
10 Musil Jakub
11 Mičola Miroslav
12 Šotolová Marie
13 Pavol Mačejovský
14 Oberpfalzer Miloslav

 

GRATULUJEME, všechny výherce budeme postupně kontaktovat.
 

 

 

Pravidla soutěže

1. Termín a místo konání soutěže - Soutěž probíhá na internetových stránkách www.vpjested.cz v termínu od 23.9.2020 do 21.10.2020

 

2. Soutěže se mohou zúčastnit jen fyzické osoby s trvalým bydlištěm v České republice nebo na Slovensku, starší 18 let, které splní podmínky účasti v soutěži (dále jen „soutěžící“).

 

3. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo v termínu soutěže uskuteční nákup v e-shopu www.vpjested.cz v minimální hodnotě 700 Kč vč. DPH a poštovného a vyplní soutěžní formulář na této stránce. Neplatí pro zrušené objednávky, při vrácení zboží (i části) a pro neuhrazené objednávky. Každá objednávka je do soutěže zařazena samostatně. Sloučené objednávky jsou pro účely soutěže považovány za objednávku jednu. 

 

4. Výherci budou vylosováni a zveřejněni do 6.11. 2020 a dle pořadí losu sestupně si budou moci vybrat jednu z těchto cen: Elektrický vyvíječ páry používaný k vytavování vosku, Kniha Příručka včelaře, Rovný jednoduchý pocínovaný cedník k cezení medu, Odvíčkovací nerezová vidlička s vodícím břitem, Nerezový rozpěrák s držadlem, Přelarvovací lžička, Výchytka na včelí matky, Včelařské rukavice z kozinky velikost 10, Včelařské rukavice z jelenice velikost 12, Ochranný včelařský závoj, Pumpička na med, Farmakol Propolis DENT sprej, Farmakol Propolis 150 PLUS sprej. Výherci budou postupně kontaktování e-mailem. Pokud výherce na e-mail neodpoví do 2 dnů, ztrácí nárok na možnost výběru výhry a výhra mu bude přidělena. Pokud neodpoví do 14 dnů, ztrácí nárok na výhru úplně. Výherci budou kromě kontaktu e-mailem také zveřejněni na této soutěžní stránce. Na výhry se nevztahuje reklamace. Výhru doručíme po České republice Českou poštou nebo Zásilkovnou, na Slovensko pouze Zásilkovnou.

 

5. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s jejími pravidly a zavazuje se je závazně dodržovat. Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s tím, že organizátor soutěže je oprávněn zpracovávat osobní údaje soutěžících poskytnuté v této soutěži právě jen pro účely této soutěže. Účastí v soutěži každý soutěžící potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají z platné a účinné právní úpravy, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné. Organizátor soutěže je oprávněn kdykoliv soutěž zkrátit, odložit, prodloužit, změnit nebo bez náhrady zrušit. Vymáhání účasti v soutěži či výher soudní cestou je vyloučeno. Alternativní plnění výher v hotovosti je vyloučeno. 

 

6. Soutěž pořádá Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., Selská 647, Liberec, IČ: 00145556

 

Nejsme jen prodejce, máme VLASTNÍ VÝROBNÍ ŘADU
Vlastní sklady 99% ZBOŽÍ SKLADEM
Jsme tu pro vás už OD ROKU 1969
Možnost osobního odběru KAMENNÁ PRODEJNA
Balík expedujeme DO 24 HODIN

MenuX

Provozovatel webu, Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., se sídlem Selská 647, Liberec 46001, IČ: 12345678, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím