Automobilový průmysl

 

 

Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., je, kromě včelařských potřeb, také výrobcem sériových dodávek dílů pro automobilový průmysl a to především pájených a lepených spojů. Dále se zabýváme výrobou přípravků.

 

 

 

 Politika kvality

Společnost Výrobní podnik Ještěd, s.r.o. je česká výrobní společnost zaměřená na výrobu komponentů pro automobilový průmysl, kterou zajišťuje ve svém výrobním areálu v Liberci a to takovým způsobem, který plně uspokojuje očekávání zákazníků a vytváří podmínky pro efektivní fungování a rozvoj organizace a je šetrný k okolí a životnímu prostředí a vytváří podmínky pro minimalizaci dopadů ze svých činností na bezpečnost a ochranu zdraví při práci svých zaměstnanců. Dosáhnout všestranné spokojenosti je možné pouze odpovědnou prací všech zaměstnanců na základě následujících principů.

 

 


RESPEKTUJEME ZÁKAZNÍKA

Zakázky odevzdáváme v kvalitě sjednané se zákazníkem a v požadovaném termínu. Rozhodujícím měřítkem kvality práce každého zaměstnance je spokojený zákazník.

 

 

NA PRVNÍM MÍSTĚ JE KVALITA

Kvalitu našich výrobků garantujeme užitím odpovídajících technologií, stabilitou firemních procesů a kvalifikací a neustálým vzděláváním našich zaměstnanců v oblasti kvality, ochrany životního prostředí, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

 

 

DODRŽUJEME ZÁVAZNÉ POVINNOSTI

Pracovní a kontrolní postupy stanovujeme tak, že naše výrobky a poskytované služby splňují všechny požadavky, které stanovují závazné povinnosti tj. zákony, vyhlášky, specifikace zákazníků, technické normy či jiné legislativní předpisy České republiky. Činnosti firmy jsou zároveň prováděny v souladu s platnou legislativou na ochranu životního prostředí a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

 

 

HOSPODÁRNOST A EFEKTIVNOST

Pravidelným hodnocením výrobních i nevýrobních procesů vytváříme účinný nástroj pro měření efektivnosti naší práce a zabezpečení vysoké kvality našich výrobků.

 

 

NAŠI ZAMĚSTNANCI

Všichni naši zaměstnanci znají význam a smysl své práce, přičemž každý sám je odpovědný za její kvalitu a neustálé zlepšování, za maximální využívání vstupních zdrojů a vzniklé odpady předepsaným způsobem třídit a jsou si vědomi osobní odpovědnosti za případné nehody či pracovní úrazy. Vedoucí zaměstnanci firmy jsou svým jednáním v otázkách kvality a péče o životní prostředí příkladem pro všechny zaměstnance organizace a aktivně identifikují nebezpečí a vyhodnocují rizika a eliminují je tam, kde je to proveditelné.

 

 


VEŘEJNÉ ZÁJMY A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Péče o životní prostředí je nedílnou součástí naší práce, neboť chceme omezovat vliv našeho podnikání na přírodu. Při prosazování firemní politiky dbáme, aby při všech činnostech bylo neustále zlepšováno a preventivně chráněno životní prostředí jako základ života, za předpokladu ohleduplného a racionálního využití přírodních zdrojů.

 

 

ZLEPŠOVÁNÍ

Zlepšování kvality, péče o životní prostředí a eliminací pracovních úrazů a nehod se stává trvalým procesem, jehož základem je především okamžité odstraňování příčin vzniklých chyb a nedostatků. Nástrojem pro neustálé zlepšování jsou „Cíle kvality“.

 

v Liberci dne: 1.2.2021

 

Politika kvality byla přezkoumána 31.1. 2022 bez nutnosti úprav. 

 

Vladimír Wimmer
jednatel

 

 

Certifikát hodnocení vysoké důvěryhodnosti

Politika kvality

Certifikát TUV Výrobní podnik Ještěd

 

 

 

Nejsme jen prodejce, máme VLASTNÍ VÝROBNÍ ŘADU
Vlastní sklady 99% ZBOŽÍ SKLADEM
Jsme tu pro vás už OD ROKU 1969
Možnost osobního odběru KAMENNÁ PRODEJNA
Balík expedujeme DO 24 HODIN

MenuX

Provozovatel webu, Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., se sídlem Selská 647, Liberec 46001, IČ: 12345678, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím