Automobilový průmysl

Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., je, kromě včelařských potřeb, také výrobcem sériových dodávek dílů pro automobilový průmysl a to především pájených a lepených spojů. Dále se zabýváme výrobou přípravků.

 

 

Politika jakosti

Pro zajištění současných i budoucích dobrých podnikatelských výsledků společnosti je nutné, abychom byli schopni překonat požadavky a očekávání nejen tuzemských, ale i náročných zahraničních zákazníků a uživatelů našich výrobků. Společnost si je vědoma neustále se zvyšujících požadavků na zajištění kvality výrobků, služeb a servisu poskytovaného zákazníkům. Kvalita služeb poskytovaných společností v oblasti výroby dílů pro sériové dodávky automobilovému průmyslu má rozhodující význam pro uplatnění na trhu. Společnost uplatňuje a udržuje systém managementu jakosti ve shodě s požadavky normy EN ISO 9001:2008 a neustále se snaží zlepšovat jeho efektivnost. Politika jakosti je součástí celkové strategie společnosti a určuje zásady chování ve vztahu ke kvalitě produkce, bezpečnosti práce, ochraně zdraví a ochraně životního prostředí. Vedení společnosti stanovuje cílové hodnoty a následně provádí přezkoumání jak plnění cílů, tak i účinnosti zavedeného systému.

 

Cílem společnosti je poskytovat služby takovým způsobem, aby byly uspokojeny potřeby a požadavky nejen stávajících ale i budoucích zákazníků.

 

Na základě toho byla stanovena tato Politika jakosti:

1. Dodávat výrobky v jakosti, která je v souladu s očekáváním zákazníka. dosažení nulové vady je základním cílem pro kvalitu a plnění dodávek)

2. Plnit termínové požadavky zákazníků

3. Nabízet výrobky za konkurenceschopné ceny (předpokladem je vysoká míra produktivity práce a stálé snižování nákladů)

4. Efektivní funkce systému jakosti (za minimální požadavky na systém jakosti jsou pokládány požadavky normy EN ISO 9001:2008 ) - přesvědčit zákazníka o vhodnosti a účinnosti užívaného systému jakosti.

    

Pro podporu výše uvedených zásad se vedení společnosti zavazuje: 

 • plnit požadavky zákazníků a uživatelů výrobků, zlepšovat produktivitu práce a stav systému jakosti a tím zvyšovat spokojenost zákazníka,
 • předcházet vadám ve všech činnostech, včas odhalovat možné příčiny vad ve všech fázích přípravy a realizace výroby,
 • podporovat zvyšování kvalifikace zaměstnanců, jejich motivaci, odbornou způsobilost, pro zabezpečení shody, spolehlivosti, bezpečnosti a jakosti dodávaných výrobků a služeb,
 • vytvářet efektivní interní komunikaci v organizaci i směrem k zákazníkům,
 • rozvíjet schopnost subdodavatelů k jakostním a včasným dodávkám, u kterých vyžadujeme prokázání a ověření kvality dodávaných materiálů, výrobků a služeb,
 • klást důraz na prevenci nežádoucích jevů,
 • zabezpečit zaměstnancům předpoklady pro práci na bezpečném pracovišti,
 • dodržovat preventivní prohlídky strojního zařízení a údržbu strojů,
 • plnit legislativní požadavky, související zákony a normy včetně požadavků na ochranu životního prostředí,
 • vytvořit u zaměstnanců, dodavatelů a zákazníků vědomí odpovědnosti vůči životnímu prostředí,
 • dodržovat zavedení systému třídění odpadů (jedná se o papír, plast, směsný a nebezpečný odpad, apod.).

 

Soustavně zlepšovat systém jakosti a výkonnost procesů zejména pravidelným plánováním a realizací cílů procesů, měřením a monitorováním procesů a okamžitým promítáním požadavků zákazníka do konkrétních cílů a rozvojových projektů, aby na samém konci řetězce stál spokojený finální zákazník.

 

Prohloubit postavení společnosti tak, aby u odběratelů fungovalo spojení jména firmy s kvalitou výrobků. Přijímat a vyhodnocovat konkrétní měřitelné cíle jakosti pro zlepšování systému jakosti. Všichni zaměstnanci společnosti jsou odpovědni za plnění této Politiky jakosti. Politika jakosti je pravidelně přezkoumávána a aktualizována.

    


Ředitel společnosti: Vladimír Wimmer


V Liberci 25.6.2017
Doba platnosti a datum příští plánované revize: červen 2018

 

Politika kvality pro rok 2018-2020 

Certifikát TUV Výrobní podnik Ještěd

 

 

 

Nejsme jen prodejce, máme VLASTNÍ VÝROBNÍ ŘADU
Vlastní sklady 99% ZBOŽÍ SKLADEM
Jsme tu pro vás už OD ROKU 1969
Možnost osobního odběru KAMENNÁ PRODEJNA
Balík expedujeme DO 24 HODIN

MenuX

Provozovatel webu, Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., se sídlem Selská 647, Liberec 46001, IČ: 12345678, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím