Včelařský obchod Výrobní podnik Ještěd

Kdo jsme a co děláme? 

 

 

Už od roku 1969 jsme výrobce a prodejce včelařských potřeb v Liberci. Produkty pro včelaře dodáváme nejen po České Republice, ale také do celé Evropy.

 

A stejně jako před 50 lety, i dnes je naším přáním poskytnout vám maximální možnou péči a podporu při výběru a nákupu zboží. 

 

Od počátku jsme v rukou včelařů - celá společnost je majetkem Základní organizace ČSV v Liberci.    
 

 

 

 

V roce 1994 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným a rozšířili výrobní a prodejní program.

 

V březnu 2008 jsme umožnili zákazníkům objednávat zboží po internetu přes objednávkový formulář a na jaře 2012 jsme spustili skutečný e-shop. 

 

V roce 2014 jsme otevřeli novou prodejnu, kde si můžete pohodlně prohlédnout a nakoupit nejen drobné včelařské zboží, jak tomu bylo dříve, ale i medomety, pastovací zařízení a další objemné zboží, a také široký sortiment včelích produktů. 

 

 


Nabízíme vám široký sortiment včelařských potřeb, z nichž mnohé nejen prodáváme, ale také sami vyrábíme v prostorách našeho sídla v Liberci. Pro zboží, které nemůžeme sami vyrobit, hledáme kvalitní a spolehlivé dodavatele tak, abychom vám mohli vždy nabídnout bezvadnou kvalitu za rozumnou cenu.

 

A abychom potěšili i nevčelaře, nabízíme také nejrůznější včelí produkty a doplňky od medu a medoviny, přes kosmetiku, sladkosti až po knížky a hračky pro děti s včelí tématikou.

 

Rádi vás uvítáme v naší podnikové prodejně v Liberci nebo zodpovíme vaše e-mailové a telefonické dotazy.

      

Nejsme jen prodejce, máme VLASTNÍ VÝROBNÍ ŘADU
Vlastní sklady 99% ZBOŽÍ SKLADEM
Jsme tu pro vás už OD ROKU 1969
Možnost osobního odběru KAMENNÁ PRODEJNA
Balík expedujeme DO 24 HODIN

MenuX

Provozovatel webu, Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., se sídlem Selská 647, Liberec 46001, IČ: 12345678, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím