Kdo jsme?

Jsme obchod s včelařskými potřebami v České republice. Majitelem firmy je základní organizace ČSV Liberec.

 

Ve společnosti Výrobní podnik Ještěd pro vás vyrábíme a prodáváme včelařské potřeby už od roku 1969. V roce 1994 jsme se transformovali na společnost s ručením omezeným, rozšířili výrobní a prodejní program a stejně jako před šedesáti lety, i dnes se vám snažíme poskytnout maximální možnou péči a podporu při výběru a nákupu zboží. 


Nabízíme vám široký sortiment včelařských potřeb, z nichž mnohé nejen prodáváme, ale také sami vyrábíme v prostorách našeho sídla v Liberci. Pro zboží, které nemůžeme sami vyrobit, hledáme kvalitní a spolehlivé dodavatele tak, abychom vám mohli vždy nabídnout bezvadnou kvalitu za rozumnou cenu.

A abychom potěšili i nevčelaře, nabízíme také nejrůznější včelí produkty a doplňky od medu a medoviny, přes kosmetiku, sladkosti až po knížky a hračky pro děti s včelí tématikou.

Rádi vás uvítáme v naší podnikové prodejně v Liberci nebo zodpovíme vaše e-mailové a telefonické dotazy a následně vyřídíme vaši objednávku.     

Nejsme jen prodejce, máme VLASTNÍ VÝROBNÍ ŘADU
Vlastní sklady 99% ZBOŽÍ SKLADEM
Jsme tu pro vás už OD ROKU 1969
Možnost osobního odběru KAMENNÁ PRODEJNA
Balík expedujeme DO 24 HODIN

MenuX

Provozovatel webu, Výrobní podnik Ještěd, s.r.o., se sídlem Selská 647, Liberec 46001, IČ: 12345678, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím